Taciņas labajā pusē kā siena pacēlās stāva, bērziem, apsēm un mazām eglītēm noaugusi Āžu kalna nogāze, bet kreisajā pusē auga pāris lielu, vecu meža ozolu. Aiz tiem - kārtējais purvs un tumša biezu egļu audze. Sajutu, ka kaut kas briesmīgs tieši no turienes uz mani skatās. No neizskaidrojamām bailēm pa muguru skraidīja tirpiņas Tās bija dzīvnieciskas, uz kliegšanu vedinošas, paralizējošas bailes bez kāda man zināma iemesla. Visiem spēkiem bija jāpārvar sevi, lai turpinātu ceļu un nesastingtu.

Ralfs Kokins "Kurzemes Vilkaču Nostāsti"

Reģistrēšanās


Vilkaču maratons


Maratons

Četrdesmit divi kilometri pa meža takām. Iespējams grūtākais maratons tavā maratonu sarakstā.

Āžu kalns

2000+ augstuma metri stāvos un ļoti stāvos pacēlumos.

Apļi

Trīspadsmit apļi ar vairākārtēju skriešanu garām sacensību centram.

Kontrollaiks

Septiņas stundas mežā, pauguros, nostāstiem apvītā vietā sacenšoties ar sevi un laiku.

Virtuve

Starta/finiša zonā dzirdināšanas un barošanas punkts ar maratona pavāru.

Winner takes it all

25% no visu dalībnieku dalības maksas saņem uzvarētājs.

Dalībnieki


# Vārds Uzvārds Komanda Dalībnieka numurs
1. Gints Konošonoks Vilkaču maratons ŠOKO.
2. Rimants Liepiņš Engures sportam .
3. Viktors Saveļjevs Rieksti 101.
4. Ilze Limanāne VSK Noskrien Vāveres 11.
5. Dainis Limanāns RIEKSTI 1.
6. Toms Biders Legs Miserables 41.
7. Roberts Sukonovs Gentlemen's Club 2.
8. Raimonds Meija VSK Noskrien 4.
9. Lauma Čerņevska VSK Noskrien Vāveres 7.
10. Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds Siguldas Maratona klubs / 405B .
11. Kaspars Adijāns VSK Noskrien 36.
12. Valdis Bergs .
13. Linda Boldāne 0.
14. Armands Lunts VSK Noskrien 16.
15. Edgars Markševics Sporta Patriots 33.
16. Evija Vate Engures sportam 93.
17. Arvis Stivriņš Sporta Patriots 87.
18. Guntars Kukuļinskis Thunder Solutions 79.
19. Kristaps Pilskalns Gentlemen's Club 39.
20. Dāvis Poliņš Adidas runners | RIGA 22.
21. Edgars Dzenuska Visma Active 6.
22. Aivars Veiss VSK Noskrien 3.
23. Valdis Čunka Vichy 37.
24. Kristaps Caune 1993.
25. Jānis Bēniķis STATS GRUPA 303.
26. Uldis Pormeisters VSK Noskrien 696.
27. Artūrs Ketlers VSK Noskrien / SK Dzērvene 13.
28. Dzintars Rērihs RIEKSTI 54.
29. Edgars Kuģenieks RIEKSTI 86.
30. Valdis Miezītis VSK Noskrien 1975.
31. Mārtiņš Miķelsons www.lmp.lv/VSK Noskrien 5.
32. Viktors Suborins LSC 99.
33. Andris Ludriks Rieksti / VSK Noskrien 666.
34. Mārtiņš Pilmanis VSK Noskrien 96.
35. Ruslans Mamedovs Daugavpils Runners 64.
36. Imants Vadzis Drusti 12.
37. Didzis Čonka SK Teļubauska 21.
38. Aivis Putnāns Sporta Patriots .
39. Edijs Vilnis VSK Noskrien 81.
40. Nauris Rūdulis Olimpieši 23.
41. Imants Kaldre VSK Noskrien 8.
42. Armands Auziņš Iepūt man 130.
43. Didzis Brauns .
44. Gatis Kveders Rieksti / VSK Noskrien 777.
45. Kaspars Dzintars FK BANDAVA 420.
46. Viesturs Zimackis .
47. Uģis Zanders 15.
48. Lauris Bajāruns VSK Noskrien .
49. Arturs Rimicans .
50. Andris Sprūds VSK Noskrien .
51. Gints Osiņš SK Kenijas brieži 444.
52. Dins Vecans adidas Runners | Riga 100.
53. Ainārs Brahmanis .
54. Raivis Pauls HCP 77.
55. Daina Jurķe 10.
56. Māris Lūsis Skrienošie Lūši 9.
57. Edgars Zaķis VSK Noskrien 2201.
58. Emīls Gailis Selonija .
59. Linda Loce Lynxdojo 84.
60. Daina Drozdova 31.
61. Didzis Glušņevs Rieksti 29.
62. Kristaps Ceriņš .
63. Artūrs Kadiķis 1337.
64. Mārtiņš Allers 42.
65. Hugo Jakobi Tavamsportam.lv .
66. Ernests Važa 98.
67. Didzis Raits Mana mīļākā komanda .
68. Karīna Helmane-Soročenkova VSK Noskrien .
69. Rihards Preimanis 2018.
70. Mārtiņš Sirmais VisionSerpent 76.
71. Dace Ziemele 223.

Reģistrējušies


# Vārds Uzvārds Komanda
1. Raivis Reinfelds Talsu Pakalnu Sporta Klubs
2. Andris Melnis VSK Noskrien
3. Daina Drozdova
4. Kristaps Broks RIEKSTI
5. Kirils Boiko temptraining.ru
6. Ralfs Jumiķis
7. Valdas Šmaižys Inžinerija
8. Ģirts Dakša motosports.lv|Salomon
9. Dzintra Skārda
10. Erasts Liepa
11. Matīss Siliņš
12. Jolanta Ivanova
13. Edgars Bukšs Ceļu būvniecības sabiedrība IGATE
14. Aigars Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs
15. Kristaps Magone Ok Meridians
16. Jānis Zālītis FK Priekuļi
17. Aldis Kešāns
18. Līga Jurševica Latvijas Universitāte
19. Gusts Fokerots Vientuļais vilks

Rezultāti Vilkaču maratonam 2017


Vieta Nr. Dalībnieks Komanda Apļi Laiks 1. aplis 2. aplis 3. aplis 4. aplis 5. aplis 6. aplis 7. aplis 8. aplis 9. aplis 10. aplis 11. aplis 12. aplis 13. aplis
1. 83 Dainis Limanāns RIEKSTI 13 4:42:35 17:49 19:08 19:19 19:16 19:37 19:31 21:05 22:45 23:30 24:46 26:19 25:31 23:59
2. 17 Modestas Bacys Xtrasa 13 5:00:30 17:47 17:42 19:08 20:03 20:27 20:36 24:08 24:52 25:47 26:35 27:17 28:25 27:43
3. 12 Ģirts Dakša TUKUMS 13 5:02:25 18:00 19:28 20:57 21:29 23:03 23:45 24:35 24:22 24:54 25:04 25:28 25:27 25:53
4. 1975 Valdis Miezītis VSK Noskrien 13 5:20:31 19:41 20:38 20:44 20:40 22:46 25:59 27:25 26:18 28:22 28:14 27:10 26:43 25:51
5. 111 Ainārs Kumpiņš VSK Noskrien / PaBaso.lv 13 5:31:13 21:58 21:19 22:00 22:42 23:31 24:12 25:18 26:11 27:26 29:06 29:03 29:35 28:52
6. 888 Dmitrijs Ničipors BELAM/PrintExpress 13 5:35:56 18:45 20:24 21:02 22:16 25:05 26:29 25:14 26:51 28:58 34:56 29:45 27:25 28:46
7. 35 Aigars Lūsis Talsu Pakalnu sporta klubs 13 5:37:19 22:00 22:04 23:01 23:11 23:25 24:29 26:59 26:50 29:26 30:47 29:06 29:11 26:50
8. 6 Andris Ludriks RIEKSTI / VSK Noskrien 13 5:40:20 22:11 22:23 23:41 25:23 25:45 26:19 27:00 27:08 29:19 27:25 27:25 28:56 27:25
9. 37 Madars Spēks FK Bandava 13 5:42:43 22:06 21:17 22:24 23:23 25:12 26:10 27:49 27:58 29:28 28:46 30:08 29:59 28:03
10. 101 Linda Boldāne 13 5:46:37 22:00 22:07 22:58 23:11 24:21 26:36 27:53 27:59 29:35 30:32 30:40 29:33 29:12
11. 16 Armands Lunts VSK Noskrien 13 6:07:33 21:15 23:25 25:32 24:55 27:28 28:56 29:01 30:53 31:39 31:28 31:23 31:31 30:07
12. 87 Arvis Stivriņš Sporta Patriots 13 6:10:59 21:18 21:19 21:53 26:53 32:46 31:16 27:58 31:48 29:07 31:03 32:37 29:45 33:16
13. 40 Mārtiņš Miķelsons www.lmp.lv/VSK Noskrien 13 6:12:31 24:01 24:37 25:03 26:18 27:28 29:39 29:33 32:39 30:50 32:56 31:30 31:29 26:28
14. 6000 Artūrs Ketlers VSK Noskrien / SK Dzērvene 13 6:13:34 24:02 24:01 25:00 25:30 27:50 29:52 28:47 30:28 30:29 31:18 32:55 31:52 31:30
15. 41 Toms Biders Legs Misérables 13 6:13:55 23:39 23:50 24:45 25:16 25:19 27:15 27:50 29:17 30:21 32:26 33:51 32:18 37:48
16. 14 Ainārs Brahmanis Sk. Katrīna 13 6:17:23 23:38 23:54 24:33 25:23 26:36 30:23 29:16 31:30 32:39 33:12 31:44 31:21 33:14
17. 107 Mārtiņš Dīcis VSK Noskrien 13 6:18:01 23:33 24:53 25:21 25:22 26:29 27:03 28:33 30:37 32:21 34:33 33:22 33:05 32:49
18. 8 Andris Leja Ziemeļkurzeme OK 13 6:19:02 24:42 24:39 25:54 26:36 28:11 28:03 29:11 30:56 32:10 31:32 32:55 32:28 31:45
19. 696 Uldis Pormeisters VSK Nosrien / Vichy 13 6:20:53 21:54 24:30 25:49 27:35 29:37 30:06 30:43 32:34 32:41 31:28 32:15 32:28 29:13
20. 15 Arvīds Germovs 13 6:24:01 24:41 24:33 25:58 26:48 28:05 29:33 30:30 31:37 32:17 32:09 32:08 33:30 32:12
21. 23 Edgars Bukšs Ceļu būvniecības sabiedrība "IGATE" 13 6:24:59 25:38 25:16 25:20 27:24 28:07 29:51 31:31 32:18 31:27 32:31 32:59 32:26 30:11
22. 4 Ilze Limanāne VSK Noskrien Vāveres 13 6:25:56 25:37 25:59 26:54 27:01 28:13 30:02 30:44 31:05 32:08 33:03 32:18 32:02 30:50
23. 1990 Jānis Mūrnieks 13 6:29:22 22:58 23:48 25:07 25:17 27:04 30:47 30:09 32:36 35:29 35:13 37:09 35:36 28:09
24. 91 Pēteris Cābulis VSK Noskrien 13 6:31:17 24:37 26:15 27:07 27:16 27:48 29:28 30:17 31:28 32:05 31:30 32:59 35:32 34:55
25. 7 Jānis Šnepste VSK Noskrien 13 6:40:50 25:49 27:15 29:03 29:26 29:56 30:21 30:51 32:37 32:07 33:35 33:04 33:17 33:29
26. 76 Mārtiņš Sirmais VisionSerpent 13 6:51:59 27:37 27:41 29:03 30:30 31:09 31:07 32:31 32:59 34:36 32:58 34:37 34:56 32:15
27. 20 Didzis Brauns 13 6:53:28 27:59 27:41 28:23 31:00 31:52 32:06 33:02 35:06 36:24 32:39 31:56 32:45 32:35
28. 22 Dāvis Poliņš VSK Noskrien 13 6:54:10 24:39 26:11 27:05 29:02 34:13 34:45 33:21 33:14 35:09 35:32 36:49 35:45 28:25
29. 77 Aigars Beks 13 6:54:30 25:03 25:53 27:01 27:44 29:47 31:03 33:37 38:53 37:52 33:07 36:33 34:16 33:41
2208 Daina Drozdova 13 7:12:21 25:08 27:49 30:48 32:23 33:07 34:44 34:52 35:17 34:28 34:11 40:01 34:20 35:13
1 Gints Konošonoks Engures sportam 13 7:17:21 22:41 23:58 26:14 28:32 39:26 38:25 45:30 34:26 34:53 34:24 34:13 35:31 39:08
27 Kaspars Dzintars FK Bandava 10 5:19:05 26:50 29:07 30:28 32:32 33:16 33:30 31:33 32:35 34:27 34:47
33 Edgars Markševics Sporta Patriots 10 5:32:44 24:54 27:58 30:37 32:20 33:43 34:31 37:52 37:16 37:30 36:03
9 Krišjānis Neijs Pēdējās Vietas Pavēlnieki 10 5:36:04 25:11 30:14 30:25 33:12 34:37 35:07 39:37 37:01 36:47 33:53
18 Andris Sprūds Divplākšņi 9 4:18:10 27:08 25:53 25:53 25:54 27:51 26:33 30:00 32:54 36:04
28 Emils Endele OK Kurmis 9 4:42:26 25:36 28:17 28:52 30:49 34:58 31:54 31:07 34:03 36:50
84 Aivis Putnāns VSK Noskrien 9 4:57:41 24:41 26:53 28:13 32:21 32:55 36:00 40:01 40:04 36:33
31 Didzis Čonka Teļubauska _VSK Noskrien 9 5:00:10 26:23 26:13 28:44 30:46 32:56 34:45 40:08 39:45 40:30
47 Aļģirts Valužis Priekules veloklubs 9 5:06:06 26:50 26:38 28:26 30:10 31:46 37:30 38:45 42:35 43:26
34 Valdis Bergs 9 5:32:56 27:35 31:44 31:32 33:10 35:04 37:04 42:37 48:10 46:00
108 Andulis Šmidlers VSK Noskrien / LSC 9 5:37:55 32:34 32:46 38:10 37:48 35:57 36:26 43:13 40:02 40:59
30 Viktors Suborins Riga 9 5:47:30 26:35 30:47 32:56 36:42 40:57 43:35 46:12 47:59 41:47
24 Inese Vārna Ziemeļkurzeme OK 9 5:54:08 29:45 31:26 32:20 33:48 35:27 51:02 47:11 49:33 43:36
707 Viktors Saveļjevs Rieksti 8 3:49:26 22:11 23:02 24:08 23:35 24:55 26:13 34:31 50:51
113 Oskars Geide Mana mīļākā komanda 8 3:59:15 24:59 26:15 27:07 29:04 30:09 33:24 32:46 35:31
2 Rimants Liepiņš Engures sportam 7 3:37:33 24:56 25:55 26:58 28:21 31:24 35:18 44:41
21 Mārtiņš Gūtmanis Engures sportam 6 3:26:40 26:56 30:52 33:40 38:17 37:50 39:05
26 Miķelis Ducmanis VSK Noskrien 6 3:42:50 30:02 33:49 34:10 39:38 38:07 47:04
36 Kaspars Adijāns Vichy 5 1:58:00 20:52 22:06 22:46 24:07 28:09
93 Evija Vate Engures Sportam 5 2:30:23 27:06 27:45 30:24 30:08 35:00
855 André Kliese German Embassy 5 2:46:33 27:56 31:48 33:19 34:26 39:04
32 Uģis Bents 5 2:46:42 27:18 31:16 32:23 35:43 40:02
303 Jānis Bēniķis Muržuks 5 2:49:31 28:43 30:38 32:08 36:44 41:18
1971 Mareks Strihors 5 2:53:37 26:57 30:29 33:57 38:16 43:58
3 Aivars Veiss VSK Noskrien 5 3:17:06 34:30 37:16 39:04 44:23 41:53
25 Armands Beitiks 5 3:30:16 32:01 39:21 42:14 48:18 48:22
666 Jānis Kalniņš VSK Noskrien 4 2:40:50 35:06 39:25 41:56 44:23
69 Elīna Sakne 3 1:43:28 30:00 35:07 38:21
13 Signis Vāvere VSK Noskrien 3 1:56:13 30:41 38:03 47:29

Vilkaču maratona trase